درشکه احمدی نژاد مقام معظم رهبری انتخابات ریاست جمهوری

درشکه: احمدی نژاد مقام معظم رهبری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران فقط ساخته شده، جهت تجهیز ۱۲هزار میلیارد تومان می‌خواهد / محسن هاشمی

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بخش عمده‌ای از مترو ساخته شده است ولی متاسفانه تجهیز نشده هست. هزینه تجهیز مترو بسیار اوج است و به بیش از 10 تا 12

متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران فقط ساخته شده، جهت تجهیز ۱۲هزار میلیارد تومان می‌خواهد / محسن هاشمی

محسن هاشمی: متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران فقط ساخته شده، جهت تجهیز ۱۲هزار میلیارد تومان می خواهد

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بخش عمده ای از مترو ساخته شده است ولی متاسفانه تجهیز نشده هست. هزینه تجهیز مترو بسیار اوج است و به بیش از 10 تا 12هزار میلیارد تومان پول نیاز دارد و امیدواریم که با کمک دولت و شورای شهر اسلامی بتوانیم تامین اعتبار دراز مدت کنیم.

به گزارش خبرآنلاین، محسن هاشمی رفسنجانی ظهر امروز با حضور در غرفه گروه رسانه ای خبر راجع به منابع درآمدی جایگزین تراکم فروشی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به خبرآنلاین گفت: محمدعلی نجفی، شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هم اکنون ستاد درآمد را تشکیل داده اند و به دنبال راه حل هایی هستند تا به جای آنکه به سمت شهر فروشی بروند درآمدهایی را ایجاد کنند که مسئله شهر حل شود.

او یکی از راه های جایگزین درآمد شهرداری را استفاده از منابع دراز مدت بیان کرد و گفت: در حوزه عوارض و مالیات ارزش افزوده راه هایی وجود دارد که بتوان از طریق آن بخشی از درآمد شهر را به وسیله آن تامین کرد.

محسن هاشمی بیان کرد: در هر صورت اقتصاد شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اقتصادی است که می توان از آن درآمدزایی کرد. خیلی ناامید نیستم و اعتقاد دارم که آقای نجفی راه حل های مورد نیاز را جهت کسب درآمد پایدار پیدا خواهد کرد.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین راجع به برنامه شورای شهر جهت توسعه حمل و نقل در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ذهنمان برنامه ای است تا به وسیله آن ظرفیت فعلی مترو را که تا امروز 2 میلیون سفر در روز است را به 6 میلیون سفر در روز برسانیم و لازمه آن این است که مترو را تجهیز کنیم.

او با اشاره به هزینه بالای تجهیز مترو گفت: می دانید که بخش عمده ای از مترو ساخته شده است ولی متاسفانه تجهیز نشده هست. هزینه تجهیز مترو بسیار اوج است و به بیش از 10 تا 12هزار میلیارد تومان پول نیاز دارد و امیدواریم که با کمک دولت و شورای شهر اسلامی بتوانیم تامین اعتبار دراز مدت کنیم.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که آیا دولت سهم خود از تجهیز مترو پرداخت می کند یا خیر، گفت: دولت هر لحظه دنبال آن بوده که سهم خود را از اعتبار تجهیز مترو پرداخت کند ولی روش های پرداختی سخت است و درآمدهای دولت نیز محدود است بنابراین باید روش هایی پیدا کنیم که دولت توان پرداخت سهم خود را داشته باشد. امیدوارم هستیم که بتوانیم این کار را انجام دهیم.

متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران فقط ساخته شده، جهت تجهیز ۱۲هزار میلیارد تومان می‌خواهد / محسن هاشمی

واژه های کلیدی: ایران | شورای شهر | کسب درآمد | درآمدزایی | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs