درشکه احمدی نژاد مقام معظم رهبری انتخابات ریاست جمهوری

درشکه: احمدی نژاد مقام معظم رهبری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اتهام متوجه احمدی‌نژاد است / محسنی‌اژه‌ای

سخنگوی قوه قضاییه به بیانات اخیر محمود احمدی‌نژاد راجع به کناره‌گیری از ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد. 

اتهام متوجه احمدی‌نژاد است / محسنی‌اژه‌ای

محسنی اژه ای: اتهام متوجه احمدی نژاد است

عبارات مهم : پرونده

سخنگوی قوه قضاییه به بیانات اخیر محمود احمدی نژاد راجع به کناره گیری از ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محسنی اژه ای در پاسخ به سوالی مبنی براینکه در یکی دو روز گذشته آقای احمدی نژاد ویدیویی انتشار داده است که در آن روسای قوای سه گانه را مسوول ایجاد اوضاع نامطلوب کشور دانست و خواستار کناره گیری آقای روحانی شد با این ادعا که ملت او را قبول ندارند. آیا احمدی نژاد احیانا با بیان این طور مطالب مرتکب جرمی شده است است؟ گفت: بله اتهامی متوجه وی است لیکن جنبه عمومی دارد. او به کسی گفته برو. آن فرد هم کنار نمی رود و چیز مشکل نیست و نباید به این چیزها توجه کرد. هنوز اتفاقی در این پرونده رخ نداده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه هفته گذشته معاون سابق بانک مرکزی دستگیر شد ایا دستگیری افراد دیگری مثل رییس سابق بانک مرکزی در دستور کاراست یا خیر؟ گفت: دستگیری زمانی است که اتهامی متوجه کسی شود و اگر هم اتهامی متوجه ارزش نباشد گاهی جهت ادای توضیحات باید بیایند تا یکسری توضیحاتی را بدهند. فردی که نام بردید تا این لحظه به عنوان مطلع و شاهد نیاز به احضارش مطرح نشده است و تا کنون وی احضار نشده هست. بازداشت هم با توجه به عدم احضار مطرح نیست.

اتهام متوجه احمدی‌نژاد است / محسنی‌اژه‌ای

وی در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی براینکه حدود یک ماه از صدور کیفرخواست پرونده مشایی و چند ماه از بازداشت وی می گذرد و هنوز وقت پیگیری به این پرونده تعیین نشده است ایا علت خاصی دارد؟ گفت: نه هنوز وقت دادگاه تعیین نشده و اشکالاتی وجود داشت که قرار بود با دادسرا صحبت کنند تا آن را مرتفع کنند. مجددا پیگیر این عنوان می شوم.

سخنگوی قوه قضاییه به بیانات اخیر محمود احمدی‌نژاد راجع به کناره‌گیری از ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد. 

واژه های کلیدی: پرونده | دستگیری | روز گذشته | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs